LT EN RU

Susisiekite su mumis:


+370 60693938

 • Pirmi Langai Schüco CT 70 HS TopAlu profilisSchüco CT 70 HS TopAluPakeliamos ir nustumiamos plastikinės durys su aliuminio apdailaDaugiau
 • Pirmi Langai Schüco Corona CT 70 HS profilisSchüco Corona CT 70 HSPlastikinės pakeliamos ir nustumiamos durysDaugiau
 • Pirmi Langai Schüco Corona CT 70 AS profilisSchüco Corona CT 70 ASSulankstomos ir stumdomos durysDaugiau
 • Pirmi Langai Schüco Corona CT 70 PASK profilisSchüco Corona CT 70 PASKNustumiamos ir atverčiamos durys kompaktiškam varstymuiDaugiau
 • Pirmi Langai Schüco Corona AS 60 PASK profilisSchüco Corona AS 60 PASKEkonominės klasės nustumiamos ir atvečiamos plastikinės durysDaugiau

Corona CT 70 HS – plastikinės pakeliamos ir nustumiamos durys

Pirmi Langai Schüco Corona CT 70 HS profilis

Plastikinių pakeliamų nustumiamų durų sistema „Corona CT 70 HS“ ypač tinka terasoms, balkonams ir žiemos sodams. Dėl patogumą užtikrinančių ir energiją tausojančių savybių, ši sistema tapo itin populiariu gaminiu.

Įmantrūs 3 kamerų plastiko profiliai, 70 mm bazinis gylis bei aukštos kokybės stiklo paketai užtikrina šiuolaikiškų stumdomų sistemų „Corona CT 70 HS“ puikias šilumos izoliavimo savybes. Termiškai atskirta pakeliamų ir nustumiamų durų slenksčio konstrukcija efektyviai užkerta kelią „šaltų kojų“ zonų susidarymui ant kambario grindų.

Pirmi Langai Schüco Corona CT 70 HS profilis

Corona CT 70 HS pagrindiniai privalumai

 • Puikią šilumos izoliaciją užtikrina 3 kamerų, termiškai atskirtų profilių su poliuretano užpildu sistema
 • Profilių sistemos šilumos perdavimo koeficientas Uƒ = 1,8 W/(m2K)
 • Žemas slenkstis patogiam vaikščiojimui
 • Varčios profilių užsandarinimui naudojamos aukštos kokybės EPDM jungiamosios tarpinės
 • Oro skverbtis atitinka 4 klasę pagal DIN EN 12207 (C kategorija)
 • 8A klasės atsparumas smarkiam lietui pagal DIN EN 12208
 • Galime pasiūlyti didelę dizaino įvairovę ir platų spalvų pasirinkimą aliuminio paviršių apdirbimui

Energija

Puikias šilumos izoliavimo savybes užtikrina 3 kamerų, termiškai atskirtų profilių su poliuretano užpildu, sistema. Pakeliamų ir nustumiamų durų slenkstis sukonstruotas taip, kad išorinė ir vidinė dalys būtų termiškai izoliuotos viena nuo kitos, todėl nesusidaro šalta zona kambario grindyse. Naujoviška sandarinimo tarpinių sistema papildomai garantuoja didžiausią įmanomą apsaugą nuo vėjo ir smarkaus lietaus bei optimalią garso izoliaciją.

Saugumas

Didelių formatų durų saugumui teikiama ypatinga reikšmė. Pasiteisinusios užrakinimo sistemos atitinka aukščiausius saugos nuo įsilaužimo reikalavimus.

Komfortas

Norint atidaryti pakeliamas ir nustumiamas duris beveik nereikia jokios jėgos – jos tyliai atveria kelią į balkoną, terasą ar sodą. Mėgaukitės šviesia ir erdvia žiemos sodo atmosfera Jūsų nuosavame būste bei galimybe laisvai, be kliūčių, patekti į lauką. Išsirinkite Jums priimtiniausią konstrukcijos tipą: su viena judančia ir viena fiksuota varčia arba su dviem slankiojančiais elementais, įskaitant ir atvertimo funkciją. Galima įrengti erdvų praėjimą centrinėje dalyje arba vaikščioti pro šonines slankiojančias varčias. Keturių varčių konstrukcija padeda paversti terasą atvira gyvenamosios zonos erdve ir gali būti naudojama kaip vartai į sodą.

Dizainas

Elegantiška, šviesi ir erdvi stiklo konstrukcija su grakščia „Corona CT 70 HS“ sistema atveria naujas perspektyvas, kuriant Jūsų būsto dizainą. Siūlome Jums platų spalvų ir apdailos komponentų pasirinkimą, kuriuos galite rinktis ir atskirai vidui bei išorei.

© 2021 Pirmi Langai. Visos teisės saugomos.