LT EN RU

Susisiekite su mumis:


+370 60693938

Nestandartiniai gaminiai

PIRMI LANGAI siūlo įvairiausių nestandartinių formų gaminius, tam, kad būtų įgyvendinti Jūsų individualūs architektūriniai sprendimai.

  • Arkiniai langai
  • Trikampiai langai
  • Trapecijos formos langai
  • Rombo formos langai
  • Kiti langai pagal individualų Jūsų projektą

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie individualius Jūsų poreikius atitinkančius gaminius.

Nestandartiniai langai su profilio lenkimu

Grakščių, užapvalintų formų langai sukuriami sudėtingo gamybos proceso metu, lenkiant profilį specialia technologine įranga. Tokiu būdu pagaminami elegantiški, interjero prašmatnumą bei rafinuotumą pabrėžiantys arkiniai langai.

Trapeciniai langai

Trapeciniai langai dažniausiai montuojami pastogėse. Siekiant išlaikyti vientisą pastato stilių, langai yra projektuojami atsižvelgiant į stogo nuožulnumą. PIRMI LANGAI specialistai pasiūlys Jums sprendimus, atitinkančius net pačius įmantriausius architektūrinius reikalavimus.

Trikampio formos langas

Nevarstomi trikampiai langai įprastai projektuojami palėpės tipo patalpose. PIRMI LANGAI pasiūlys Jums tiek vitrinas, tiek ir varstomus trikampės formos langus, atitinkančius Jūsų individualius poreikius.

Vertikalios orlaidės

Tradicinės vertikalios orlaidės kartais nepagrįstai laikomos pasenusiu sprendimu. Šiuolaikiškos vertikalios orlaidės yra ne tik saugus ir patikimas patalpų vėdinimo būdas, bet ir visapusiškai atitinka modernaus interjero reikalavimus.

Tradicinės vertikalios orlaidės yra efektyviausios, nes pro platesnę vėdinimo angą patenka daugiau oro. Šios orlaidės rekomenduojamos nuolatinei oro kaitai patalpose užtikrinti, ypač, jei patalpoje neįrengta priverstinė ventiliacijos sistema. Tradicines vertikalias orlaides palikti atidarytas yra saugu, kitaip, nei vėdinant patalpas atidarius langą. Patikimos ir tvirtos tradicinės vertikalios orlaidės turi apsaugines groteles nuo įsilaužimo bei tinklelį, apsaugantį nuo kritulių ar vabzdžių, o papildomos tarpinės garantuoja itin gerą sandarumą.

Tradicinės vertikalios orlaidės naudojimo principas yra tas pats, kaip ir „tarybinių“ orlaidžių. Ši orlaidė montuojama kairėje arba dešinėje lango pusėje pasirinktinai.

  • Užtikrina nuolatinę oro kaitą patalpoje
  • Padeda išvengti drėgmės kondensacijos
  • Puikiai tinka vėdinti patalpas žiemos metu, apsaugo nuo kritulių ar vabzdžių
  • Namus vėdinsite saugiai
  • Šiuolaikiškas dizainas

Dekoratyvinės stiklajuostės

Stiklinės langų ar durų konstrukcijų dalys gali būti stilizuojamos dekoratyviomis juostelėmis. Priklausomai nuo profilių sistemos, plastiko arba aliuminio juostelės gali būti tvirtinamos stiklo paketo viduje arba klijuojamos stiklo išorėje. Dekoratyvinius dalinimus galima jungti tarpusavyje ir tokiu būdu išgauti stilingas ir įmantrias formas bei ornamentus. Galima rinktis iš skirtingo pločio imitacinių juostelių variantų.

© 2024 Pirmi Langai. Visos teisės saugomos.