LT EN RU

Susisiekite su mumis:


+370 60693938

Balkono stiklinimas

Praplėskite gyvenamąją erdvę, taupykite energiją ir suteikite savo būstui jaukumo vien tik įstiklinę balkoną

Nuostabu, kad paprasčiausiai įstiklinus balkoną galima be didelių investicijų neatpažįstamai transformuoti savo būstą ir mėgautis skirtingais įstiklinto balkono privalumais. Dažnas mūsų svajojame apie ramų poilsio kampelį namuose, kuriame galima atsikvėpti po įtemptos darbo dienos. Tam puikiai tinka įstiklintas balkonas, kuris ne tik padeda protingai išnaudoti Jūsų būsto erdvę, bet ir suteikia namams jaukumo, šilumos bei ramybės. Be to, nenuginčijami įstiklinto balkono privalumai yra šie: jis efektyviai apsaugo nuo kritulių ir vėjo, sumažina nepageidaujamą aplinkos poveikį, sulaiko triukšmą ir tarnauja kaip veiksminga apsauga prieš įsilaužėlius. Įstiklintas balkonas gali virsti nedidele darbo studija, arba, tarnauti kaip komfortiška ir originali namų dalis, kurioje smagu pabendrauti su bičiuliu ar šventiškai papusryčiauti su šeima. Apjungę įstiklintą balkoną ir gyvenamąją namų dalį, ne tik praplėsite savo erdvę, bet ir neabejotinai pagyvinsite kambario interjerą. Jei svajojate apie jaukią, žydinčią, gyvą kertelę – įstiklintas balkonas gali tapti nedideliu žiemos sodu Jūsų namuose.

PIRMI LANGAI Jums siūlo platų, balkono stiklinimui skirtų produktų, asortimentą, kuriame rasite stiklinimo konstrukcijas, skirtas ne tik standartiniams bet ir kampiniams bei užapvalintiems balkonams, o taip pat įvairias įmontuojamas orlaides.

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie Jus dominančius balkono stiklinimo būdus.

Kokią medžiagą pasirinkti balkono stiklinimui?

ALIUMINIO KONSTRUKCIJOS

Aliuminio konstrukcijos yra vis labiau populiarėjantis, paskutines mados ir grožio tendencijas diktuojantis būdas įstiklinti balkoną. Pagrindinis šių konstrukcijų privalumas – tai itin grakštūs, ploni ir dailūs aliuminio rėmeliai, kuriuose įstatyti ant bėgelių stumdomi stiklai atrodo ne tik labai elegantiškai ir gražiai, bet ir ženkliai taupo balkono erdvę, nes jos neužima į vidų darinėjami langai. Toks balkono stiklinimas apsaugo nuo aplinkos teršalų, vėjo, šiukšlių, kritulių, o specialūs sandarinimo šepetėliai ir vandens nubėgimo kanalai neleidžia drėgmei patekti į balkono vidų. Aliuminio konstrukcijomis stiklinto balkono langus lengva darinėti ir prižiūrėti. Be to, aliuminis yra itin patvarus ir ilgaamžis, todėl ši stiklinimo sistema taps ilgalaike ir sėkminga investicija į Jūsų būsto gerovę.

Dėl vidutinių aliuminio konstrukcijų garso ir šilumos izoliavimo savybių, šis balkono stiklinimas pasirenkamas tuomet, kai prioritetas visų pirma yra teikiamas maksimaliam erdvės išnaudojimui ir dizaino grožiui, tuo pačiu norint apsisaugoti nuo teršalų, vėjo ir kritulių.

 • Šiuolaikiški, technologiškai pažangūs dizaino spendimai
 • Daugiau erdvės dėl itin plonų ir grakščių rėmo profilių bei slankiojančių konstrukcijų
 • Didesnė apsauga prieš įsilaužimą į Jūsų būstą
 • Sulaiko nepageidaujamus garsus ir triukšmą
 • Apsaugo nuo vėjo, dulkių, šiukšlių ir oro kritulių
 • Pagerina šilumos sulaikymą gyvenamose patalpose, padeda taupyti lėšas šildymo sezono metu
 • Standžios, ilgalaikės ir patvarios konstrukcijos
 • Į slankiojantį rėmą įmontuojamos rankenėlės, kurios neišsikiša ir netrukdo

PLASTIKINĖS KONSTRUKCIJOS

Plastikinių langų konstrukcijos balkono stiklinimui yra vienas populiariausių ir efektyviausių būdų suteikti patalpai papildomos šilumos, ramybės ir saugumo. Plastiko konstrukcijos balkone puikiai apsaugo nuo lietaus, sniego, dulkių, šiukšlių, vėjo, o svarbiausia – pasižymi itin gera garso ir šilumos izoliacija, kurią daugelis klientų išnaudoja kaip galimybę pratęsti gyvenamąjį plotą, apjungus balkoną ir kambarį į vieną patalpą.

Pasirinkę balkono stiklinimą plastikiniais langais, turite nuspręsti, kiek ir kokie langai Jūsų pageidaujamoje konstrukcijoje turėtų varstytis, o taip pat išsirinkti jų varstymo tipą. PIRMI LANGAI siūlo kelis skirtingus varstymo tipus: stumdomi, atidaromi, atverčiami arba atidaromi ir atverčiami langai. Taip pat galite pasirinkti kampinius ar užapvalintus balkono langus bei įvairias orlaides, padidinančias oro cirkuliacijos patogumą, o itin triukšmingoje vietoje esančioms patalpoms įstiklinti siūlome specialius garso izoliacinius stiklo paketus bei kitus technologiškai pažangius sprendimus.

 • Užtikrinta ramybė dėl itin gerų garso izoliacijos savybių
 • Puikus šilumos sulaikymas (dviejų stiklų paketo šilumos laidumo koeficientas yra U=1,0 [W/m2K], o trijų – U=0,5 [W/m2K])
 • Plastikiniais langais įstiklintas balkonas padidina saugumą ir sumažina įsilaužimo tikimybę
 • Estetiškas ir gražus dizainas
 • Patogus naudojimas ir lengva priežiūra
 • Galimi įvairūs langų varstymo tipai Jūsų individualiems poreikiams
© 2024 Pirmi Langai. Visos teisės saugomos.