LT EN RU

Susisiekite su mumis:


+370 60693938

  • Featured
  • Featured
  • Featured
  • Featured
  • Featured
  • Featured

Sveiki, labai džiaugiamės, kad užsukote į svečius!

Mintis įkurti svetainę www.pirmilangai.lt brendo ne vienerius metus, klientams, pažįstamiems ir draugams raginant dalintis savo žiniomis, įgytomis per daugiau nei 10 metų langų gamybos srityje. Todėl labai smagu, kad nuo šiol ir jums jau galime pasiūlyti savo profesionalias konsultacijas, ilgametę patirtį bei profesionalų rinkos išmanymą.

Pagrindinė mūsų veikla – aukščiausios kokybės aliuminio bei plastiko langų, durų, fasadų, žiemos sodų bei kitų produktų projektavimas, pardavimas, montavimas, garantinė ir po-garantinė priežiūra.

Būdami šios rinkos senbuviais, jau spėjome perprasti, kokie sprendimai yra ilgalaikiškiausi ir optimaliausi, todėl visuomet rekomenduojame tik aukščiausios kokybės standartus atitinkančius produktus bei siūlome profesionalų aptarnavimą, kuris labai smarkiai įtakoja galutinį rezultatą. Dirbame pagal principą „daryk gerai arba iš viso nesiimk“ – tuo jau spėjo įsitikinti ir mūsų klientai, teigiamai įvertinę mūsų darbo vaisius.

PIRMI LANGAI komandos tikslas - skirti ypatingą dėmesį kiekvienam klientui, įsigilinti į jo individualius poreikius, pasidalinti vertingais patarimais ir pasiūlyti geriausiai lūkesčius bei pageidavimus atitinkančius sprendimus, įsigyjant aliuminio ar plastiko langus, duris ir kitus profesionalius produktus Jūsų namams.

Taigi, drąsiai susisiekite su mumis ir gaukite profesionalią konsultaciją apie mūsų siūlomus gaminius bei teikiamas paslaugas.

© 2022 Pirmi Langai. Visos teisės saugomos.