LT EN RU

Susisiekite su mumis:


+370 60693938

 • Pirmi Langai Schüco AWS 90.SI profilisSchüco AWS 90.SI+Naujos kartos aliuminio langai su pažangia šilumos izoliacijaDaugiau
 • Pirmi Langai Schüco AWS 70 BS.HI profilisSchüco AWS 70 BS.HIAliuminio langai blokinėms konstrukcijoms su gera šilumos izoliacijaDaugiau
 • Pirmi Langai Schüco AWS 70.HI profilisSchüco AWS 70.HIUniversalūs, aukštus reikalavimus atitinkantys aliuminio langaiDaugiau
 • Pirmi Langai Schüco AWS 65 BS profilisSchüco AWS 65 BSAliuminio langų sistema blokinėms 65mm gylio konstrukcijomsDaugiau
 • Pirmi Langai Schüco AWS 65 be barjero profilisSchüco AWS 65 be barjeroPatikima aliuminio sistema balkonų ir terasų durimsDaugiau
 • Pirmi Langai Schüco AWS 65 profilisSchüco AWS 65Plačiai naudojama bazinė aliuminio langų sistemaDaugiau

Schüco AWS 70.HI - universalaus panaudojimo aliuminio langai atitinkantys aukštus reikalavimus

Pirmi Langai plastikiniai langai

Itin geri šilumos izoliacijos rodikliai, stabilumas ir universalaus panaudojimo galimybės – privalumai, dėl kurių aliuminio langų sistema Schüco AWS 70.HI plačiai naudojama naujai statomuose ir renovuojamuose pastatuose.

Be to, šiai kokybiškai ir energiją taupančiai sistemai būdingi nenuginčijami aliuminio privalumai: ilgaamžiškumas, stabilumas, lankstumas, grakštus vaizdas ir gausybė skirtingų dizaino variantų. Visais šiais privalumais pasižymi ir didelio formato langai.

Pirmi Langai Schüco AWS 70.HI

Schüco AWS 70.HI privalumai:

 • Įstatymo gylis 70 mm
 • Puikios termoizoliacinės savybės, kai įstatymo gylis 70 mm: Uƒ - 1,6 W/(m²K)
 • Gausus varstymo variantų pasirinkimas
 • Praplėsta izoliacinė zona, apšiltinta su jungiamuoju poliuretano užpildu
 • Integruota centinė guma, sudaryta iš izoliuotų kamerų
 • Galima derinti su Schüco durų programomis
 • Platus konstrukcinių sprendimų pasirinkimas

Energija

Pasirinkę Schüco profilių sistemą AWS 70 HI, sukursite puikią šilumos izoliaciją, kuri leis Jums taupyti vertingą energiją ir sumažinti šildymo išlaidas. Žemą Uƒ reikšmės vidurkį, lygų 1,6 W/m2K, esant baziniam 70 mm įstatymo gyliui, pasiekti leidžia išplėsta izoliacinė zona, naujos kartos plastiko profiliai su šiltinamąja medžiaga ir optimizuotas centrinės gumos profilis.

Saugumas

Bazinis 70 mm gylis padeda užtikrinti aukštą lango konstrukcijos stabilumą. Integruota nematoma furnitūra, uždarymo kontrolės mechanizmas ir unikalūs Schüco TipTronic apkaustai yra puikus būdas papildomai padidinti savo namų saugumą.

Priklausomai nuo naudojamų apkaustų ir stiklų, visi langai, kurių varčios yra su laipteliu, atitinka net iki WK3 apsaugos nuo įsilaužimo klasės reikalavimus.

Komfortas

Mažesni rėmų, varčių bei skersinių profilių matmenys garantuoja didelį stiklo plotą. Taip į Jūsų namus pateks pastebimai daugiau šviesos.

Dar vienas privalumas - lango profilyje integruotos optimizuotos sandarinimo tarpinių sistemos, kurios užtikrina puikią šiluminę ir garso izoliaciją, kad namuose jaustumėtės išties patogiai.

Kad lango teikiamas komfortas kuo tiksliau atitiktų Jūsų reikalavimus ir poreikius, galima rinktis iš įvairių lango atidarymo variantų.

Pasiūlysime paslėptus novatoriškus Schüco TipTronic apkaustus, dėl kurių valdymas tampa itin patogus. Langai atidaromi, uždaromi ir užrakinami automatiškai, paspaudžiant mygtuką ant lango rankenos ar naudojantis išoriniu valdymo pulteliu.

Dizainas

Naujoviški, paslėpti mechaniniai apkaustai Schüco AvanTec užtikrina neįprastai siaurus optinius pločius (nuo 51 mm) ir dideles varčias (iki 130 kg svorio). Be to, galima rinktis ir vienos plokštumos varčias, į išorę atveriamas varčias, o sunkiems, dideliems elementams - rankenėle atveriamus ir atverčiamus variantus.

Jūsų individualaus dizaino galimybes papildo platus profilių pasirinkimas ir gausus aksesuarų asortimentas. Dėl savo bazinio gylio, kuris siekia vos 70 mm, sistema Schüco AWS 70. HI pasižymi universaliu panaudojimu. Be to, ji nesunkiai derinama su Schüco durų serija.

© 2021 Pirmi Langai. Visos teisės saugomos.